درباره هانیل

هانیِل با برنامه و هدف گذاری بلند مدت در سال ۱۳۸۰ توسط فاطمه اکبری بنیان گذاری شد. اکبری با فعالیت در کارگاهی کوچک و کسب تجربه،همچنین اشتراک دانش خود با دیگر همکاران،موفق به راه اندازی واحد طراحی و تولید پوشاک فاخر برای بانوان گردید.هانیِل پس از دو دهه تجربه و تجهیز کارگاه با به روزترین ماشین آلات و بکارگیری کادری مجرب در سفارشی دوزی، این امکان را به مخاطبین میدهد تا تمامی قسمتهای پوشاک انتخابی خود را طبق سلیقه شخصی طراحی نمایند.

چه کار میکنیم؟!

هانیِل سالهاست در طراحی و تولید به آفرینش می اندیشد.چرا که خریداران امروزی خواهان سفارشی شدن تولیدات همراه با احساسات هنری هستند. در کنار جنبه هنری، کیفیت نیز از نظر دور نمانده است. هانیِل در تامین پارچه ها با تولید کنندگان نام آشنای دنیای مد از کشورهای ژاپن،ترکیه،ایتالیاو فرانسه همکاری مینماید. همچنین مشتری میتواند در طراحی پوشاک خود،از کریستالهای سواروسکی و سایر سنگ های زینتی نیز بهره ببرد‌.همچنین کشف استعدادهای خاموش و تبدیل پتانسیل های بالقوه به بالفعل از اهداف کلی هانیِل می باشد. به همین منظور مجموعه هانیِل مجری کلاسهای آموزشی میباشد و از میان هنرجویانش،افراد مستعد را انتخاب و از توانایی های آنها در مجموعه خود بهره میبرد. فضاهای آموزشی گروه طراحی هانیِل به شرح ذیل است...
آموزش طراحی لباس
آموزش الگو سازی
آموزش دوخت حرفه ای
آموزش ساخت آرایه ها و افزونه های لباس
ما معتقدیم ،به تنهایی نمیتوانیم دنیا را تغییر دهیم اما میتوانیم سنگی را به آب بیندازیم تا موجهایی بسیار خلق کند.
دفتر مرکزی

تهران، خیابان نیاوران،پلاک ۶۲،واحد ۸

تولید ملی، برند ایرانی

گروه طراحی هانیِل در صدد آن است که بتواند با برنامه ریزی و استفاده از طرح و متریال با کیفیت،مراحل رشد و ترقی را طی نموده و به عنوان برندی ایرانی در سطح جامعه جهانی مورد استقبال مخاطبان خود قرار گیرد.

کادر حرفه ای و مجرب

هانیِل به دلیل داشتن امتیاز استفاده از کادر با تجربه و حرفه ای،در عین متعهد بودن به گفتار و عمل خود،شما را کمک میکند تا به راحتی به مطلوب خود برسید.

پیشنهاد های حرفه ای

گروه طراحی هانیِل با استفاده از دانش و بهره گیری از تجربه طراحان خود،با توجه به سلیقه مخاطب، بهترین پیشنهادات برای دوخت لباستان را در ارتباط با نوع پارچه،رنگ،کیفیت و همچنین طرح برازنده ی اندامتان به شما ارائه میدهد.